Zajęcia edukacyjne - kl. 5Galeria

 

 

 


Na zajęciach edukacyjnych dziewczęta i chłopcy z klasy Va i Vb, poza poznawaniem róznych technik szybkiego czytania i uczenia się, rozwijają swoje zdolności artystyczne. Zajęcia odbywają się zarówno w szkole, jak i poza nią. Podczas wycieczki do miasta, podziwialiśmy miejscowe zabytki i robiliśmy zdjęcia. Jedząc pyszne lody, rozmawialiśmy o historii naszego miasta. Korzystając z zakupionych w ramach projektu materiałów, uwiecznialiśmy nasze miasto, szkicując najciekawsze obiekty specjalnymi przyborami. Uczniowie wykonywali metodą decupage piękne skrzynki na chusteczki, malowali koty i niesamowite maski karnawałowe. Podczas przedświątecznego spotkania, przy suto zastawionym stole i nastrojowej muzyce, wykonywali świąteczne podkładki na świece. Zajęcia pozwalają dzieciom rozbudzać kreatywność, wyobraźnię i zdolności.

Agata Dragan