Wycieczka do ŁebyGaleriaW dniach 15-18 maja 2024 roku uczniowie klas 4A i 5B wybrali się na wycieczkę do Łeby. Oto krótkie podsumowanie ich przygody.
Wizyta w Słowińskim Parku Narodowym była niezapomniana. Ruchome wydmy to unikalne miejsce, gdzie piaskowe pagórki przemieszczają się pod wpływem wiatru. Uczniowie mieli okazję spacerować po tych wydmach i podziwiać piękno natury.
W Łebie Parku czekało na nich wiele atrakcji: Zamek Strachu - dla odważnych, którzy lubią emocje; pojazdy Flinstonów - ciekawa atrakcja dla fanów kultowego serialu, Kopalnia złota - poszukiwanie skarbów; Labirynt magicznych luster - złudzenie nieskończonego lustra; zjeżdżalnie wodne 4 w 1 oraz zjeżdżalnia Boomerang - dla fanów wodnych atrakcji, zjazd na pontonach bez potrzeby przebierania się w stroje kąpielowe, wysokość ślizgu – 10 metrów; Diabelski Młyn, wysoki na 27 metrów wyposażony w 20 gondoli stoi nieopodal naszych zjeżdżalni, widok z góry zapiera dech w piersiach; park trampolin - ogromna przestrzeń, wypełniona parkourem, trampolinami, koszykówką, a także miejscem do robienia salt, po których bezpiecznie wylądujesz na poduchę; autodrom - atrakcja którą zna niemal każdy! To must-have każdego parku rozrywki.
Uczniowie przemieszczali się po Łebie na melexach, co było wygodnym i ekscytującym środkiem transportu. Na koniec dnia uczniowie odpoczywali w Ośrodku Wypoczynkowym Fregata, gdzie mogli zrelaksować się po pełnym wrażeń dniu.
Wycieczka była udana, a uczniowie wrócili do domu z pięknymi wspomnieniami!
 
Opiekunowie wycieczki:
Katarzyna Czarnecka, Danuta Szczesna, Marzena Szymańska