Światowy Dzień Kota

21 lutego obchodzony jest Światowo Dzień Kota. W naszej szkole też odbył się koci dzień. Uczniowie klasy 3b przygotowali niespodziankę dla młodszych kolegów z zerówki i pierwszych klas. Przebrani za koty przeczytli bajkę
21 lutego obchodzony jest Światowo Dzień Kota. W naszej szkole też odbył się koci dzień. Uczniowie klasy 3b przygotowali niespodziankę dla młodszych kolegów z zerówki i pierwszych klas. Przebrani za koty przeczytli bajkę "Kot w butach". Aby dotrzeć na występ starszych kolegów, mlodzi widzowie musieli iść po kocich śladach. Kiedy już dotarli na miejsce wysłuchali czytania bajki. Wszystko odbyło się w otoczeniu pięknej, oczywiście kociej, dekoracji. Podczas występu nie zabrakło piosenki o burym kocie i kociej samby. Uczniowie z 3b wykazali się niesamowitymi umiejętnościami aktorskimi. Widzowie słuchali oczarowani ich występu. Warto dodać że młodsi koledzy też byli świetnie przygotowani. Przebrali się za koty i przygotowali aktorom piosenkę. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za miły odbiór naszego występu. Obiecujemy że jeszcze coś przygotujemy. Uczniowie 3b z Panią Danutą Prokop i Panią Beatą Ziębicką
dzien_kota_11
1 of 11