Murem za polskim mundurem

Od kilku miesięcy uczniowie wielu szkół w Polsce aktywnie włączają się w ogólnopolską akcję „Murem za polskim mundurem”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolny Klub Wolontariatu  SP2 postanowili także, widząc ogromne zaangażowanie służb mundurowych w obronę granic Polski, przygotować karki, w których mogliby wyrazić swą wdzięczność za ich poświęcenie oraz złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 
	Przez wiele dni szkolna inicjatywa jednoczyła uczniów. Wspólnie spędzany czas sprzyjał rozmowom na ważne tematy współczesnego świata.  Akcja „Murem za polskim mundurem” stała się więc nie tylko okazją do wyrażenia naszej wdzięczności ludziom strzegącym granic, ale także doskonałą lekcją patriotyzmu.
	Za sprawą przyjaciół szkoły z 9 Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie przygotowane przez uczniów kartki trafiły na granicę. Dziękujemy!
Od kilku miesięcy uczniowie wielu szkół w Polsce aktywnie włączają się w ogólnopolską akcję „Murem za polskim mundurem”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolny Klub Wolontariatu SP2 postanowili także, widząc ogromne zaangażowanie służb mundurowych w obronę granic Polski, przygotować karki, w których mogliby wyrazić swą wdzięczność za ich poświęcenie oraz złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przez wiele dni szkolna inicjatywa jednoczyła uczniów. Wspólnie spędzany czas sprzyjał rozmowom na ważne tematy współczesnego świata. Akcja „Murem za polskim mundurem” stała się więc nie tylko okazją do wyrażenia naszej wdzięczności ludziom strzegącym granic, ale także doskonałą lekcją patriotyzmu. Za sprawą przyjaciół szkoły z 9 Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie przygotowane przez uczniów kartki trafiły na granicę. Dziękujemy!