Dzień Rodziny

W środę 29.05 uczniowie klas pierwszych zaprosili do szkoły wyjątkowych gości, swoich najbliższych by wspólnie świętować Dzień Rodziny. Pierwszoklasiści przygotowali przedstawienie, które poruszyło serca wszystkich obecnych. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe wydarzenie pozostawiło piękne wspomnienia zarówno dla naszych uczniów, jak i dla wszystkich, którzy mieli okazję wziąć w nim udział. Już nie możemy się doczekać kolejnych takich chwil pełnych radości i inspiracji.
W środę 29.05 uczniowie klas pierwszych zaprosili do szkoły wyjątkowych gości, swoich najbliższych by wspólnie świętować Dzień Rodziny. Pierwszoklasiści przygotowali przedstawienie, które poruszyło serca wszystkich obecnych. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe wydarzenie pozostawiło piękne wspomnienia zarówno dla naszych uczniów, jak i dla wszystkich, którzy mieli okazję wziąć w nim udział. Już nie możemy się doczekać kolejnych takich chwil pełnych radości i inspiracji.