Kangur Matematyczny

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY. Jest to największy międzynarodowy konkurs matematyczny adresowany do uczniów wszystkich typów szkół. Ten znany na całym świecie konkurs wywodzi się z Australii. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. W tym roku w naszej szkole do konkursu przystąpiło 51 uczniów.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i życzymy sukcesów!!!
Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY. Jest to największy międzynarodowy konkurs matematyczny adresowany do uczniów wszystkich typów szkół. Ten znany na całym świecie konkurs wywodzi się z Australii. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. W tym roku w naszej szkole do konkursu przystąpiło 51 uczniów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i życzymy sukcesów!!!
kangur_02
1 of 7