11 Listopada

	10 listopada grupy przedszkolne dołączyły się do akcji „ Szkoła do hymnu” .
Nasze przedszkolaki tego dnia w swoich grupach uczestniczyły w zajęciach poświęconych symbolom narodowym i historii Święta Odzyskania Niepodległości.
O symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki ubrane na galowo i udekorowane kotylionami zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego, upamiętniając kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W zaśpiewaniu hymnu wspierane były przez Panią Wicedyrektor Anettę Daszkowską, swoje Panie wychowawczynie oraz Panie z obsługi. Było patriotycznie, biało-czerwono i … bardzo wzruszająco.
10 listopada grupy przedszkolne dołączyły się do akcji „ Szkoła do hymnu” . Nasze przedszkolaki tego dnia w swoich grupach uczestniczyły w zajęciach poświęconych symbolom narodowym i historii Święta Odzyskania Niepodległości. O symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki ubrane na galowo i udekorowane kotylionami zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego, upamiętniając kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W zaśpiewaniu hymnu wspierane były przez Panią Wicedyrektor Anettę Daszkowską, swoje Panie wychowawczynie oraz Panie z obsługi. Było patriotycznie, biało-czerwono i … bardzo wzruszająco.